Hizmetlerimiz

ENTEGRE VE ÖZELLEŞTİRİLMİŞ LOJİSTİK

  • Yerel müşterilerin yakınında veya yakınlarında  ara depolama veya merkezi olmayan yerlerde depolama ve dağıtım merkezleri.
  • Tek bir müşteri veya çoklu müşteri alanı için çok büyük depolama alanları.

Sipariş alma, karmaşık siparişlerin hazırlanması ve siparişlerin takibi, etiketleme, işaretleme, reklam, belgelerin yerleştirilmesi ve koruyucu film içeren tekli veya çoklu eşyaların ambalajlanması, eşyaların derlenmesi, şartlandırma, lojistik birimlerin değiştirilmesi, çapraz yerleştirme, gümrük ve belge işleme işlemleri.

ESNEKLİK

Maliyetlerimizi optimize ederek ve lojistik ağımızın verimliliğini artırarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde adapte oluyor ve şirketinizi destekliyoruz. Tam memnuniyetinizi sağlamak için ürünlerinize ve hizmetimize özen gösteriyoruz.

  • Nitelikli ve esnek çalışanlar,
  • Çok dilli bir ekip, bilgisayar destekli hesaplama,
  • Kağıtsız iletişim ve mükemmel izlenebilirlik.

TEKNOLOJİ

  • forklift kamyon
  • Yükleme köprüleri

GÜMRÜK SERVİSİ VE NAKLİYE

Kara, hava ve deniz yoluyla dünya çapında ithalat ve ihracat için eksiksiz bir dokümantasyon ve gümrük servisi sunuyoruz.

  • Taşıma kapsamındaki mallar hariç firmalarınıza ait ihtiyaçlara göre gerekli ithalat ve ihracat işlemlerini yapmak,
  • Gümrük depoları sağlamak,

VİP KARGO

Firmamız acil ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun fiyatları sizlere sunarak ivedi gönderilerinizi taahhüt edilen saat veya gün içerisinde vip olarak özel araçlar ile hizmet sunuyor taşıma işleriniz için engel teşkil edecek konuları çözüme kavuşturarak hizmet veriyoruz.

Nakliye süreci başlamadan önce yükünüz için gereken gereksinimleri doğru bir şekilde değerlendirerek ve ardından şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti öneriyoruz karar verecek elbette müşterilerimizdir ve lehinize olan hizmetlerdir.

İster tek parça ister komple kamyon yükü gönderiyor olun,% 100 tam donanımlı, deneyimli ve güvenli hizmet vermeye hazırız.

Hedefimiz : HDS KARGO ‘ nun hedefi; dakiklik, müşteri memnuniyeti ve mevcut  potansiyel müşterilerin ulaşım gerekliliklerini hem bireysel hem de toplu olarak analiz etmek ve tanımlamak ve bu gereklilikleri yerine getirmek için fırsatlar ve sistemler geliştirmek. Hizmetimizin sınırı yoktur.  Söz veriyoruz ve teslim ediyoruz.

HAVA KARGO

Uluslararası havayollarının bulunduğu kargo taşımacılığının yapıldığı her ülkeye hizmet vermekteyiz

Uygun fiyatlar ve güvenli taşımacılık için teslim anına kadar gözetliyor ve tarafımıza yöneltilen tüm soruları doğru bilgi vererek sizlere iletiyoruz .

AMBAR

Ankara  – İstanbul

İstanbul – ANKARA

Ankara  – İzmir

Ankara – Adana illerimize günlük ambar faaliyetleri sunmaktayız fiyatlarımıza güveniyor ve sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz .

Parsiyel ve Komple taşımacılık hizmetleri sunuyoruz Ülkemiz genelinde size daha iyi hizmet sağlamak için kargo ve nakliyat işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz .

HDS KARGO

Yükümüz Ağır , Sorumluluğumuz Büyük…