Karayolu Taşımacılık

HDS KARGO  geniş ofis ve depo ağı Ülkemizin her bölgesinde teknik destek ortakları, şirket içi mühendislik ekibi, iş ortaklarımız için özel lojistik çözümleri , filomuzun çeşitliliği ve güvenli taşımacılık. HDS KARGO yu sıra dışı bir şirket yapan, aynı zamanda pazar taleplerine yapısal ve esnek bir cevap veren bir şirket olmasıdır.

Kamyon, demiryolu , havayolu ve gemi taşımacılığı aynı zamanda gümrükleme işlemleri HDS KARGO ‘nun sadece kendi yaptığı işlemler ile sınırlı olmasıdır. 

Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için özel yollar geliştiriyoruz ve karmaşıklılığı , verimliliği ve ekonomik yönlerini birleştiriyoruz .

Tam yük, kısmi yük ve dökme yük taşıma hizmeti sunuyoruz.

Bizimle tam zamanında ve güvenli bir şekilde taşıma yapabilirsiniz tüm yüklerimiz müşterimizden teslim alındığı andan itibaren teslim edileceği noktaya kadar sürekli kontrol ve takip altında bulunmaktadır.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI KONUSUNDA UZMANLAŞMIŞ

Uçak ve gemi ile tüm varış yerlerine ve menşe ülkelerinden yapılan uluslararası nakliye : ithalat / ihracat  / transit gönderileri işlemlerinizi yapmaktayız.

Orta Doğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika, Asya daki uzmanlığı ile HDS KARGO’nun çok dilli ve deneyimli ekibi ve iş ortakları ürünlerinizin güvenli bir şekilde uygun maliyetli taşınmasını organize etmek için size geniş bir yelpazede nakliye hizmetleri sunmaktadır:

Related Post